Змінa сeзoну – цe трaдиційнo щe й змінa oдягу і, відпoвіднo, впoрядкувaння гaрдeрoбу. Тeплі рeчі тa взуття пoтрібнo нe прoстo відoкрeмити від літніx рeчeй, a склaсти тaк, щoб вoни нe зaвaжaли і збeрігaлися в нaлeжнoму стaні дo нaступнoгo сeзoну. Спрoстити цeй прoцeс, зeкoнoмити чaс і сили дoпoмoжуть п’ять прaвил, якими кeруються клінxaкeрки, стилісти і фaxівці з побутових питань.
Обычай 1. Ретельне сортування
Перш ніж ховати теплий одяг, проведіть його ретельну ревізію. Подивіться возьми стан, очистіть кишені. Речі, які по правилам вже не носитимете, відкладіть получи и распишись доброчинність. Не кваптеся позбуватися речей із плямами – з ними от нехрен дела справляться пральні машини
Постановление 2. «Три П»: почистити, попрати, просушити
Відібрані сезонні речі обов’язково потрібно очистити. Верхній одяг – у хімчистку, решту – в пральку. Приблизительно, вас чекає велике прання, але його безграмотный варто боятися – пральні машини Gorenje отнюдь не лише максимально полегшать процес, а й зроблять його економним і навіть… нечутним. Завдяки інверторному двигуну PowerDrive рівень шуму никак не підніметься вище 54 дБ, навіть якщо ви завантажите пралку вщент. Технологія
Попраний одяг прежде зберіганням важливо добре просушити. Це бездоганно зроблять прально-сушильні машини
Положение 3: кожній речі – правильні умови зберігання
Зимовий одяг, як положение, об\’ємний, в’язаний, з цупких тканин, які потребують особливого зберігання. Щоб речі прослужили якомога довше і отнюдь не займали пів шафи, є кілька лайфхаків:
- масивні куртки, светри, толстовки складіть у вакуумні пакети. В) такой степени вони займатимуть менше місця.
- повсякденний одяг можна скрутити в рулони і спакувати у мішечки з натуральної тканини разве… старі наволочки. На подушку їх вже приставки не- одягнеш, а за формою та складом вони маловыгодный відрізняються від текстильних кофрів. Як варіант – розсортуйте речі в контейнери вслед призначенням (шапки-шалики, дитячі речі тощо) і підпишіть с целью зручності. Не пакуйте все у поліетиленові пакети: в них речі никак не дихають, можуть пожовтіти і стати жорсткішими.
- речі з вовни і трикотажу краще безвыгодный пакувати, не розвішувати на вішаках, а згорнути в шмуцроль чи скласти одна на одну, переклавши пергаментом. Він всмоктуватиме зайву вологу і попередить появу затхлого запаху.
Верхній одяг краще зберігати для вішаках. Обирайте їх відповідно до самого ширини плечей і ваги.
Правило 4. Подбайте оборона взуття
До чобіт, черевиків, туфлів застосуйте такий а підхід, як і до одягу: «ревізія» і очищення.
- Взуття, яке потребує ремонту, занесіть до самого майстерні.
- Шкіряне помийте і вкрийте пастою или воском. Замшеве потримайте над парою і почистіть спеціальною щіткою.
- Обов\’язково покладіть всередину кожної условия саше з силікагелем, який захистить від вологи.
Взуття, яке вы точно не знадобиться найближчі кілька місяців, найкраще зберігати у закритих коробках ли текстильних мішечках на дальніх полицях.
Приём 5. Забезпечте циркуляцію повітря у шафі
Місце, -де зберігаються речі, повинно добре провітрюватися – часочек від часу привідкривайте дверцята про циркуляції повітря і підтримки нормальної вологості. З цією метою старайтеся зберігати між одягом для вішаках відстань 1-2 см.