Тривaлі нoвoрічні святa пoрушують здoрoвий рeжим – xaрчувaння пeрeстaє бути збaлaнсoвaним, збивaється рeжим сну, aктивність різкo знижується. Пeрeїдaння тa сoн дo oбіду впливaють нa сaмoпoчуття, продуктивність і здравствуй’я.
Як же грамотно відновити здоровий организация дня і припинити хаотично поїдати салатики, пише Наша мачка.
Переїдання дуже шкідливе для організму. У найгіршому разі воно може призвести предварительно гострих хірургічних патологій: наприклад, спричинити гострий панкреатит (запалення підшлункової залози) чи перитоніт (запалення черевної порожнини). Переїдання навіть може стати причиною апендициту. У людей із хронічними хворобами кишково-шлункового тракту чрез надлишок їжі може статись загострення недуги.
Тому, перше, що варто зробити – припинити їсти. Потім налагодити питний порядок: поступово випити хоча б літр води. Відтак встати з-ради столу і піти на прогулянку.
Якщо вже зовсім слабо, виникає нудота і переповнений шлунок приставки не- дає змоги нормально дихати – можна прийняти ферменти чтобы травлення. Вони допоможуть організму впоратись із важкою їжею та полегшити слябинг. Але приймати такі препарати систематично не можна.
Важливо правильно побудувати свій раціон получи и распишись період свят: намагатися не їсти великими порціями і пізно ввечері, пити побільше води, маловыгодный зловживати солодким.
Складати меню получи и распишись святковий стіл потрібно так, щоб следом були не лише жирні та калорійні страви. Мало-: неграмотный забувайте: овочеві салати теж можуть бути дуже смачними, але водночас легкими. Головне знати міру, й тоді без- буде неприємних наслідків.
Відмовтесь від складних і багатокомпонентних страв, обирайте простий гарнір і доступный білок. Вживайте побільше овочів, квасолі, сочевиці та нуту. Також зменшіть порції – вони мають бути оптимальними.
Від тваринного білка краще відмовитися для кілька днів – варто дати організму відпочити від копченостей і жирного м’правопорядок. Або обирайте біле м’ясо птиці, риби, яйця, м’який сир та простокваша.
Мінімізуйте або на деякий пора відмовтеся від простих вуглеводів – це цукор, десерти, випічка та солодощі. Крім того, отнюдь не варто забувати про водний балансовый отчёт – у свята часто не випиваємо достатньо води.